HABERLER

Belediye Meclisimizden "BARIŞ PINARI HAREKÂTINA" Tam Destek.!

Belediye Meclisimizden "BARIŞ PINARI HAREKÂTINA" Tam Destek.!

Atakum Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu Yetkilileri, Öğrencileri ve Velilerinin Ziyareti

Atakum Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu yetkilileri, öğrencileri ve Velilerini ilçemizin misafiri oldular.

Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi

Belediyemiz Yarı olimpik yüzme havuzunda gerçekleşecek olan "Yüzme Bilmeyen Kalmasın" projesi kapsamında 3000 öğrenci ve 2000 yetişkin olmak üzere 5000 kisinin yararlanacağı protokolü İlçe Gençlik Spor Müdürlüğümüz ile imzalanmıştır...

15. Vezirköprü Kültür Sanat Doğa ve Turizm Festivali

Vezirköprü Belediyesi ve Samsun Yıldız Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü işbirliğiyle 14 Ağustos 2019 Çarşamba günü Vezirköprü Kunduz Yaylası’nda düzenlediğimiz, Bilek Güreşi, Oryantiring ve Geleneksel Okçuluk faaliyetlerine tüm hemşehrilerimizi bekliyo..

Vezirköprü Belediyesi Kültür Merkezi : Zeka Geliştiren Ahşap Oyuncak, El Sanatları Sergisi ve Akıl Oyunları

Vezirköprü Belediyesi Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında, oyunların vazgeçilmez öğeleri olan oyuncaklar ve yüzde yüz geri dönüşüme uygun, hiçbir bakteri üretmeyen, kolay kolay kırılmayan, hem sağlıklı hem de eğitici ahşap oyuncak ve oyunları Vez..

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz'ın katılımıyla Vezirköprü'de muhtarlarla istişare toplantısı düzenlendi.

Belediye Kültür Merkezi'ndeki toplantıda, Vezirköprü Belediye Başkanı Sadık Edis'in ilçenin genel durumu hakkında verdiği bilginin ardından Yılmaz, muhtarlara seslendi.

ALINAN YENİ ARAÇLAR TÖRENLE HİZMETE SUNULDU

Vezirköprü Belediyesi tarafından yeni alınan 2 adet beton mikseri, 2 adet kamyon 2 adet bekoloder yükleyici kepçe ve 1 adet greyder olmak üzere toplam 7 iş makinesi yapılan törenle hizmete başladı. Belediye Binası önünde düzenlenen törene Ak Parti S..