ALINAN YENİ ARAÇLAR TÖRENLE HİZMETE SUNULDU

ALINAN YENİ ARAÇLAR TÖRENLE HİZMETE SUNULDU.

 

Vezirköprü Belediyesi tarafından yeni alınan 2 adet beton mikseri, 2 adet kamyon 2 adet bekoloder yükleyici kepçe ve 1 adet greyder olmak üzere toplam 7 iş makinesi yapılan törenle hizmete başladı.

Belediye Binası önünde düzenlenen törene Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş,  Halil İbrahim Doğan, Vezirköprü Müftüsü Ali Erbaş Kurum Müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

‘HER YERE ULAŞACAK ARAÇ VE PERSONELE SAHİBİZ’

Törenin açılış konuşmasını yapan Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, “Vezirköprü Belediyesi olarak artık daha da güçlüyüz en uzak mahallemize bile anında ulaşabilecek araç ve personele sahibiz. Yeni araçlarımızın Vezirköprü müze hayırlı olmasını diliyorum’ dedi.

 ‘BAŞKANIMIZIN BAŞARILARINA ŞAHİT OLUYORUZ’

Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş , “Yine hayırlı bir tören için bu meydandayız.. Biz de başkanımızın  yaptığı başarılara şahit olduk. Azalan araç parkını bu araçlarla takviye edildiğini görüyoruz. Alınan araçların İlçemize güzel hizmetler yapması temennisiyle Rabbim kaza bela vermesin Hayırlı uğurlu olsun dedi.

 

Konuşmaların ardından Vezirköprü müftüsü Ali Erbaş’ ın yaptırdığı dua sonrasında kurdele kesildi. Törenin ardından Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş İş makinesinin kullanımı hakkında operatörden kısa bir bilgi aldıktan sonra  iş makinesine binerek meydanda tur attı.